Úvodní stránka » Lektoři

Lektoři

Olinka Jarabicová (Atifa) - Orientální tanec

atifa@danit.cz
MT: 606 676 898 

Od mala miluji tanec... 8letá baletní příprava v Lidové škole umění a též lidový tanec v Nisance. Nejen láska k tanci, ale i zdravotní problémy se zády po narození dcerky mě přivedly k orientálnímu tanci. Do tajů tohoto tance mě zasvětila Najla (Iveta Fukarová), pod jejím vedením jsem i později začala vyučovat jak ženy tak dívky. Tímto jí za vše moc děkuji. A jelikož má život různé cesty a mínění, navedl mě na nádhernou cestu k založení vlastního tanečního studia. Cítila jsem velikou podporu od svých tanečnic. Jejich síla a energie mě velice pomohla a ujistila, že jsem se rozhodla správně! Studio jsem upravila podle svých představ za pomoci svých nejbližších tanečnic.

Své taneční dovednosti stále zdokonaluji a rozvíjím na různých seminářích u našich i zahraničních lektorů. Při svých hodinách dbám na správné provedení prvků a snažím se předávat dál svoji radost z tance. Vymýšlím choreografie jak pro ženy tak pro dívky. Účastníme se soutěží, vystoupení a jezdíme na soustředění. Jsme jako velká rodina. Nesoutěžíme mezi sebou, ba naopak. Podporujeme se a pomáháme si. S taneční skupinou Tasmina vytváříme choreografie společně, což nás naplňuje a přináší nám radost! Ráda pracuji s děvčaty od útlého věku. Poznávají jiný rytmus a tančí s nadšením pro vše nové. Učím je tančit se závojem, šátky a vějířem. V tomto tanci se našla i moje dcerka, pomáhám jí se rozvíjet.

V dubnu 2013 jsem si splnila další z mých snů - uspěla jsem v konkurzu a stala jsem se členkou profesilonální taneční skupiny Matahari Group.Pod vedením Karolíny Idrisové se účastníme soutěží nejen v České republice, ale i v zahraničí.Jmenovitě:Lets dance Praha, Dance festival Berlín, Pressburg dance festival, Bratislava - kde jsme již podruhé získaly zlatou medaili a letos i stříbrnou.

atifa

 


Pronájem

našeho studia u Radnice Jablonce nad Nisou.
. . .
Cena příznivá - možnost dohody.

Kontaktujte nás zde.
Informace zde.

Kontakt

Olga Jarabicová - TASMINA
466 01 Jablonec n.N., Hasičská 9
+420 606 676 898

Návštěvnost:
TOPlist


Navštivte nás také na:

FB


Naše studio podporuje:

jbc


Statutární město
Jablonec nad Nisou