Úvodní stránka » Lektoři

Lektoři

Olinka Jarabicová (Atifa) - Orientální tanec

atifa@danit.cz
MT: 606 676 898 

Od mala miluji tanec... 8letá baletní příprava v Lidové škole umění a též lidový tanec v Nisance. Nejen láska k tanci, ale i zdravotní problémy se zády po narození dcerky mě přivedly k orientálnímu tanci. Do tajů tohoto tance mě zasvětila Najla (Iveta Fukarová), pod jejím vedením jsem i později začala vyučovat jak ženy tak dívky. Tímto jí za vše moc děkuji. A jelikož má život různé cesty a mínění, navedl mě na nádhernou cestu k založení vlastního tanečního studia. Cítila jsem velikou podporu od svých tanečnic. Jejich síla a energie mě velice pomohla a ujistila, že jsem se rozhodla správně! Studio jsem upravila podle svých představ za pomoci svých nejbližších tanečnic.

Své taneční dovednosti stále zdokonaluji a rozvíjím na různých seminářích u našich i zahraničních lektorů. Při svých hodinách dbám na správné provedení prvků a snažím se předávat dál svoji radost z tance. Vymýšlím choreografie jak pro ženy tak pro dívky. Účastníme se soutěží, vystoupení a jezdíme na soustředění. Jsme jako velká rodina. Nesoutěžíme mezi sebou, ba naopak. Podporujeme se a pomáháme si. S taneční skupinou Tasmina vytváříme choreografie společně, což nás naplňuje a přináší nám radost! Ráda pracuji s děvčaty od útlého věku. Poznávají jiný rytmus a tančí s nadšením pro vše nové. Učím je tančit se závojem, šátky a vějířem. V tomto tanci se našla i moje dcerka, pomáhám jí se rozvíjet.

V dubnu 2013 jsem si splnila další z mých snů - uspěla jsem v konkurzu a stala jsem se členkou profesilonální taneční skupiny Matahari Group.Pod vedením Karolíny Idrisové se účastníme soutěží nejen v České republice, ale i v zahraničí.Jmenovitě:Lets dance Praha, Dance festival Berlín, Pressburg dance festival, Bratislava - kde jsme již podruhé získaly zlatou medaili a letos i stříbrnou.

atifa

 

Martina Krausová (Sat Shabad Kaur) - Kundalíní jóga

 

S Kundaliní jógou jsem se poprvé setkala v Los Angeles v roce 2009. Hned při první hodině mně bylo jasné, že toto je něco o čem jsem celý život podvědomě věděla, že někde je, ale vůbec jsem nevěděla co to je a kde to najdu.

Vypadalo to, že celá lekce je ušitá na míru přímo pro mě. Všechno co se dělo a vše co bylo řečeno, reflektovalo moji současnou životní situaci a zároveň mně podávalo pomocnou ruku na cestu z bludného kruhu, ve kterém jsem svůj život žila. Ten zážitek byl tak silný a hluboký, že jsem se do Kundaliní jógy zamilovala a věděla, že toto je vztah na celý život.

Vyzkoušela a nějaký čas jsem praktikovala i jiné styly jógy, které mně hodně pomohly po fyzické stránce, ale v roce 2010 mně opět vstoupila do života Kundaliní jóga a už v něm zůstala.

Přesto, že jsem v průběhu uplynulých let vyzkoušela i jiné směry a cesty vedoucí k sebepoznání a k osobnímu a duchovnímu rozvoji, Kundaliní jóga je pro mě stále číslo1. Ačím déle ji praktikuji a poznávám, tím je moje láska k ní hlubší a stabilnější.

V roce 2011 jsem se zúčastnila učitelského tréninku a od té doby předávám tuto úžasnou technologii dál.

Je to moje cesta a ráda se o ni dělím s každým, kdo projeví zájem. Ale ani milión slov nenahradí vlastní zkušenost a zážitek z hodiny nebo semináře.

A proto se s vámi těším na viděnou na lekci.

 

Více o mně a o Kundalini józe naleznete na mých stránkách:

www.satshabadkaur.cz

 

 

 

 

 

 


Kontakt

Olga Jarabicová - TASMINA
466 01 Jablonec n.N., Hasičská 9
+420 606 676 898
388684169

TOPlist 

FB

Podporuje Statutární město
Jablonec nad Nisou

jbc