Zhubněte s úsměvem na rtech – jde to a bude vás to bavit 

Že musí být hubnutí jen dřina a odříkání? To vůbec nemusí a naopak to ani vždy není to nejlepší. Jak na sobě zapracovat, aby vás to bavilo a těšilo?

Zhubněte s úsměvem na rtech – jde to a bude vás to bavit

Když se do něčeho vyloženě nutíme, většinou u toho ani dlouho nevydržíme a nedodržujeme to, co bychom měli. Ano, tak přesně to je i s dietami a hubnutím. Když se sami přinutíme do změny, se kterou ale nejsme úplně totožní, je jasné, že po nějakém čase začneme hřešit a nakonec se na to vykašleme úplně. I proto je na světě tolik lidí, kteří zkoušeli nějakou dietu, ale vždy bez úspěchu stejně rychle skončili, jako začali. Hubnutí by vás mělo bavit a těšit, jinak se raději do ničeho ani nepouštějte.

pexels-photo-1236678

Aby to mělo smysl

Je přece nesmysl dělat něco jen s donucení. Možná vás děsí pohled do zrcadla, možná že jen nemůžete dopnout deset let staré džíny nebo se prostě jen chcete cítit lépe. Ale jste o tom vážně přesvědčení. Diety jako takové jsou k ničemu a ani nikam nevedou. Pokud chcete změnit svou postavu, měli byste to vnímat jako životní změnu a váš nový cíl. A do takových věcí je přece potřeba vrhnout se s úsměvem, jen tak to bude mít opravdový smysl. Pro začátek začněte tím, že si zjistíte své BMI. Tohle orientační číslo se vypočítá velmi snadno a na internetu vám s tím pomůže kalkulačka. A k čemu se to dopracujete? Přesně zjistíte, jak na tom obecně se svou váhou jste, zda ji máte v normě nebo je potřeba něco shodit. Skvělý odrazový můstek, díky kterému se vám bude snadněji začínat.

pexels-photo-1166868

Jdeme na to!

Už víte, jak na tom jste a pořád ještě toužíte po té obrovské životní změně? Výborně! Když se pustíte do zdravější stravy a přidáte více pohybu budete se celkově cítit jako vyměnění. A skvělou zprávou je také to, že nic víc už dělat nemusíte. Žádné hladovění ani dřina v posilovně, je jen na vás, jak to celé pojmete a co budete dělat. Základem úspěchu je v podstatě cokoliv, jen vás to skutečně musí těšit. Více si pak užijete i vlastní výsledky. Zkuste vyměnit přílohy za více zeleniny, pijte hodně vody, a co nejvíce se hýbejte. Krůček po krůčku ovšem s úsměvem na tváři se propracujete k vysněné postavě, lepšímu zdraví a kondici.

Vždyť znechucený člověk nemá z ničeho radost a takové hubnutí nestojí za nic, co myslíte?

Back to top