Dokonalé léto za příznivou cenu – to je Chorvatsko

Užijte si dokonalé léto, tak jak to má být na evropském pobřeží Středozemního moře! Když vyrazíte na dovolenou do Chorvatska, tak neuděláte chybu.
plachetnice na moři

Tato destinace je už milióny Čechů a léty dovolených dokonale prověřená. A každý, kdo již někdy Jadran navštívil, vám řekne, že to stojí za to. Líbí se zde jak lidem, kteří jedou do zahraničí k moři poprvé, tak lidem, kteří preferují osvědčenou klasiku. Najdete zde příznivé ceny, komfortní ubytování, krásné počasí a oblohu bez mráčku, a samozřejmě perfektní koupání v azurovém moři s oblázkovými plážemi. To je Chorvatsko!
A nejen, že se zde budete mít skvěle, ale také se na místo dostanete pohodlně a rychle moderními autobusy. Jistě, můžete klidně i letět letadlem anebo vyrazit vlakem či vlastním vozem. Ovšem jedině autobusová doprava vám nabídne rychlé, pohodlné, a zároveň bezpečné cestování. Taková cesta klimatizovaným vozem s plně polohovatelnými sedadly vám uběhne jako nic. Zapomeňte na to, že byste se měli někde mačkat a trpět bolestmi svalů a kloubů. V moderních vozech je dostatek místa pro všechny, je zde dostupná toaleta i minibar, a také dostatek zábavy.
tyrkysové okenice
Můžete sledovat pořady na velkých LCD displejích anebo monitory svých vlastních počítačů či chytrých telefonů. Wifi připojení a USB zásuvky jsou samozřejmostí. Stejně tak je samozřejmé, že si svou jednosměrnou anebo výhodnou zpáteční jízdenku můžete objednat online přes internet. Její cena je skutečně příznivá. A pak už pouze nastoupíte v Praze na autobusovém nádraží, či případně na některé z dalších možných zastávek v České republice a vystoupíte až na pobřeží Středozemního moře v některém vámi zvoleném letovisku v jižní Dalmácii. A pokud vám náhodou nebude něco jasné, není nic snazšího, než společnost kontaktovat a domluvit se na všem osobně. Jistě vás potěší i to, že sehnat ubytování v Chorvatsku je jednoduché, ať už to uděláte s předstihem anebo až na místě.