I během menstruace se může žena cítit spokojeně – Šanci dejte menstruačním kalhotkám!


Na menstruaci si musí každá žena zvyknout, vždyť je to součást života a je třeba najít i způsob, jak se během těchto dní cítit co nejlépe a pohodlně.

I během menstruace se může žena cítit spokojeně – Šanci dejte menstruačním kalhotkám!

Jednou za měsíc to přijde, ženy to ví, ale některé během menstruace opravdu trpí. Ať už změnou nálad, chutí na sladké nebo bolestmi, které jsou pro začátek menstruace tolik typické. Jsou ženy, které o své menstruaci téměř neví, mají to štěstí a mají ji velmi slabou. Pak jsou ženy, které to opravdu nesnášejí nejlépe. Ať už jste jeden nebo druhý případ, jedno chtějí všechny ženy. Cítit se během svých dní co nejlépe, pohodlně a nemuset se omezovat. Pokud zvolíte správnou menstruační pomůcku, omezovat se nemusíte a můžete se skutečně stále cítit skvěle. Menstruační kalhotky sice už nejsou úplnou novinkou na trhu, ale stále se jim řada žen brání. Když je zkusíte, možná ale změníte svůj dosavadní názor.

bolest břicha

Proč právě menstruační kalhotky?

Dokážete si představit, že během menstruace u sebe nemusíte neustále nosit tampony nebo vložky, že se nemusíte hlídat, že nemusíte kontrolovat, zda už není čas na výměnu pomůcek, abyste se cítila dobře? Zejména mladé dívky a ženy dost často tampony nesnesou, vložky mohou být nepohodlné, stejně tak jako jiné modernější menstruační pomůcky. Kalhotky se ale nosí denně. Žádná změna tedy dle normálních dní. I proto na ně dnes řada žen prostě nedá dopustit. Kalhotky jsou pohodlné, ty menstruační se navíc vyrábí v mnohých provedeních, takže si lze vybrat takové, které vám sednou, jak velikostně, tak i svým střihem. U žen jsou velmi oblíbené kalhotky s vysokým pasem, ty totiž sluší každé postavě, umí dotvarovat postavu a jsou tak nejen pohodlné, ale i slušivé. I menstruační pomůcka může být takto pohodlná. Vysoký pás kalhotek umožní i během menstruace, abyste se stále cítila žensky a pohodlně a to nehledě na to, že máte právě své dny.

menstruační pomůcky

Doba jde kupředu a ženy mají snadnější život

Buďme rádi, že moderní doba dala ženám i moderní menstruační pomůcky. Už například ani není problém si jít zasportovat nebo zaplavat v období menstruace. Kromě jiných pomůcek, můžete zkusit i menstruační plavky. Skvěle se hodí k bazénu, ale i pro plavání v moři nebo rybníce.

Každou menstruační pomůcku je nutné vybírat podle intenzity krvácení, aby nedošlo k nechtěnému protečení a nehodě.