Zvolte působivý dojem

Nestíháte? Nemáte čas na důležitou schůzku? Nebo potřebujete nějakým způsobem popřát partnerce k výročí, ale sms zpráva je Vám málo? Možná jste již něco prošvihl a nevíte, jak se omluvit, aby omluva měla vstřícnou odezvu? Je dost možné, že byste chtěli také poděkovat. Ale nějakým opravdu působivým způsobem.
Pro všechny varianty platí určitě kytice.

okvětní lístky

Poslat květiny https://laflora.cz/ruze v pravou chvíli je ten nejjistější způsob, abyste zapůsobili. Tomu věřte. Žádnou ženu nikdy kytice voňavých rudých růží nepobouřila. Ba právě naopak.

· Už v poledne víte, že do večera sotva stihnete zajistit zakázku, která musí být druhý den odeslána? Ale co Vaše životní partnerka, která si už na takové výkyvy Vaší pracovní doby sice zvykla, ale nehodlá je nadále přijímat? Nechcete-li přijít o to, aby i nadále stála po Vašem boku, pošlete jí růže, jako omluvu!
· Nachází se Vaše manželka mimo domov v době jejích narozenin? Zase je tu kytice růží, kterou může od Vás dostat v hotelovém pokoji, aniž byste musel vážit dalekou cestu. Kurýr ji spolehlivě doručí.

· Prošvihl jste pro nával pracovních povinností schůzku? Nezapomeňte se i dodatečně omluvit s příslibem nápravy. Rudé růže odeslané kurýrní službou Vám jistě pomohou k tomu, abyste zmírnil následky svého neuváženého kroku.
· Pomohla Vám Vaše kolegyně v práci se splněním termínu? Nebo Vám sousedka zachránila majetek, když zavolala policii na lapky, kteří se dobývali do Vašeho bytu? Kytice růží je to nejmenší, co můžete pro takové ženy udělat.
Víte, zapůsobit na ženu v jakémkoliv poměru k Vám není zase tak těžké. Chce to jen upřímný krok směrem od Vás. A květinou nikdy neurazíš, jak se říká. A to je svatá pravda!

rudé růže

Možná si příležitost k poslání kytice voňavých růží najdete zcela odlišnou. Např. proč ji neposlat jen tak, z lásky? Jen proto, abyste své milované udělali radost. Však Vy si najdete důvod sám.