Betonový plot na míru

Každý dům by měl mít také plot, který dělá hranici pozemku a zabraňuje jakémukoliv vniknutí na pozemek a to jak zvěře, tak zloděje. Pokud však žádný plot nemáte, je ten nejvyšší čas se po nějaké variantě začít dívat. V této moderní době je největším trendem betonový plot, který svými vlastnosti předčí všechny ostatní.

V dnešní době jsou nejvíce využívány ploty dřevěné, betonové a také pletivové. Všechny tyto ploty se navzájem liší svými vlastnostmi a také cenou. Ovšem jejich princip zůstává stejný a to vytyčit hranici pozemku a zamezit vniknutí zvěře, či zloděje.

Plot (5)

Dřevěné ploty jsou spíše přežitek dřívější doby, ovšem můžeme se s nimi i nyní setkat. V dnešní době se dřevo využívá spíše jako výplň plotů. Nevýhodou je, že se o plot musíte neustále starat a ošetřovat ho. Ovšem svůj účel splní a vyjde Vás na dobré peníze.

Plot pletivový je nejrozšířenější variantou plotu u nás i v zahraničí. Jeho pořízení Vás nevyjde draze a plot je rychle nainstalovaný. Neposkytne Vám však úplné soukromí, ani hlukovou bariéru. Tento problém lze však vyřešit kari sítěmi, či porostem za plotem.

Plot (4)

Betonový plot zaručeně předčí obě dvě předešlé varianty. Jeho pořízení je sice dražší, ale za to má více výhod, než ostatní ploty. Mezi jeho výhody patří výška až 3 metry a hluková bariéra. Na výstavu taky nepotřebujete žádné stavební povolení a jeho ošetřování je minimální. Navíc si můžete vybrat velkou škálu dekorů a plotových výplní. Dále zaručuje povětrnostní bariéru a naprosté soukromí. Jeho montáž je také rychlá a snadná. Slouží také proti vniknutí zvěře, která Vám v zimním období může poškodit ovocné stromky.

Pokud tedy váháte, jakou variantu plotu zvolit pro Váš dům, určitě běžte do betonového plotu. Zaručeně nebudete litovat a Vaše investice se Vám časem vrátí. Proto neváhejte a objednejte si betonový plot už nyní.