Bezpečné dobrodružství pro každého

Relaxovat se dá mnoha různými způsoby. Někdo si rád půjčí nějaký romantický film a někdo si jde třeba zaběhat do parku. Záleží i na tom, jaký druh povolání vykonáváme. Je ale jeden druh relaxace i zábavy v jednom, kde se scházejí lidé bez ohledu na to, z jakého zaměstnání právě odešli. Tady totiž jde i o to, jestli mají alespoň trochu dobrodružnou povahu. Dnes totiž není nutné jezdit za dobrodružstvím na míle daleko.

místnost únikové hry, ve které jsou uzavřeni hráči za mřížemi

· Pro ty z nás, kteří chtějí sice dostat svou dávku adrenalinu, ale zároveň mít jistotu, že jsou v bezpečí, je připravena úniková místnost Kutná Hora.

Všichni už o této možnosti zábavy slyšeli, ale ne všichni přesně víme, co také obnáší.

· Někteří se možná obávají toho, že nemají dostatek vědomostí na zodpovězení záludných otázek.

o To je právě jeden z častých omylů.

§ Rozhodně vás nečekají žádné soutěže v podobě kvízových otázek.

§ Nemusíte mít žádné speciální vědomosti.

§ Nerozhoduje vzdělání.

Je ale pravda, že výhodu budou mít ti, kterým nechybí schopnost logického uvažování. Jinak řečeno – pokud máte „zdravý selský rozum“, pak máte vyhráno.
zámek kufru s číselným kódem

Zkušenosti z adventury se budou hodit

Určitou výhodu mohou mít také ti hráči, kteří si někdy vyzkoušeli takzvané „adventury“ v podobě počítačových her. Game Escape neboli úniková hra je totiž vytvořena v podstatě na stejném principu.

– Budete prostě hledat různé skryté předměty, odkrývat stopy, řešit logické úkoly.

– A také se vyhýbat falešným stopám.

Jedinou podmínkou k tomu, abyste si mohli tuto zábavu vyzkoušet, je najít partu lidí, kteří do toho půjdou s vámi. Jedná se totiž o týmovou záležitost. U každé hry máte vždy uvedeno, pro kolik hráčů je určena. A pak už stačí jen vstoupit do místnosti a pustit se do řešení. Dveře se totiž za vámi pevně uzamkly.

§ Záleží tedy jen na vašem týmu, jak bude spolupracovat a jestli se vám tedy povede z této pasti se dostat.