Důležité léky

Lékárenský velkoobchod Technolife je takový, kde se skladuje opravdu velké množství léků a dalších léčivých věcí. Jedná se například o obvaz, náplasti anebo další věci. Třeba pak je samozřejmě taky teploměr a další léky, které známe. Ale taky lékárenský velkoobchod musí být také velmi pečlivě střežený. Jsou tam samozřejmě léky, o kterých víme, že některé léky jdou velmi lehce zneužít. A my všichni tušíme, že je opravdu hodně lidí, kteří jsou na nějakých lécích opravdu moc závisí. A to potom musí do léčebny, kde užívají další léky. Takže v lékárenským velkoobchodě jsou všechny léky, které potřebujeme k životu. Jsou například takové věci, kdy je člověk opravdu závislý na nějakém léku.

Léky jsou nutné.

Má třeba nějakou vážnou nemoc a potřebuje pravidelně své léky. A tady potom přichází na řadu lékárenský velkoobchod, kde je všechno skladované. Že jsem v tomto lékárenským velkoobchodu jednou byla, to nikdy nezapomenu. A musím říct, že je to opravdu obrovské a měla jsem někdy problém se v tom vyznat. Má to tři velká patra. A je jasné, že tam mohu pracovat pouze vyškolení odborníci. Protože mi to připadalo jako krabička léků vedle krabičky. Úplně všechno stejné. A taky bylo nebylo na škodu, když člověk se vyznal v lécích a uměl trošku latinu.

Je to vážně velká budova.

Myslím si, že tento jazyk tady v lékárenské velkoobchody je opravdu důležitý. Který sice není podmínka, jak jsem se dozvěděla. Ale myslím si, že je to velká výhoda. Protože půlka léků byla popsána pouze v latině. Některé léky totiž ani nemají český https://www.ceskykosikroku.cz/ název. To se potom velmi těžko s tím pracuje. Proto si myslím, že kdo chce dělat v tomto oboru, tak musí projít nějakým výběrovým řízením. Protože podle mého názoru tady tu práci by nedali asi jenom tak někomu. A taky si myslím, že musí mít nějaké lékařské vzdělání. Nemyslím sice přímo u lékaře, ale třeba nějakou střední zdravotní školu ano.