Kvalitní a levný kočárek?

Hledáte kočárek pro svoje miminko, ale zatím jste se s partnerem neshodli na žádném konkrétním kousku? Výběr kočárků je velmi široký, a to může být paradoxní problém. Málokdo se vyzná ve vlastnostech všech kočárků, a proto musí vybírat bez hlubších znalostí. Zvláště pro rodiče, kteří čekají svoje první dítě, to může být dokonce až stresující zážitek. Všichni rodiče chtějí pro své dítě to nejlepší, a jinak tomu není ani u kočárku. Co když mu bude malý? Co když mu v něm bude zima? Co když neuvidí ven? Je důležité být v klidu a vybírat třeba s někým, kdo o kočárcích něco ví.

pár s kočárkem

Jděte se podívat osobně
Kočárek musíte video osobně. Kupovat jej na internetu, aniž byste si jej vyzkoušeli, není dobrý nápad. Každý kočárek se jinak ovládá, má jinou výšku, hmotnost, jinak se skládá, má jiný sortiment, zkrátka není dobré koupit to první, co vás napadne. Hluboká korba by měla být dlouhá, aby se v ní dítě mohlo vozit případně i se zimním fusakem, a sportovní nástavbu si můžete u některých kočárků proti a nebo po směru jízdy.

Začněte hlubokou korbou
V prvních měsících života vašeho miminka je nejdůležitější hluboká korba. Měla by být prostorná, měkká tak akorát, a podvozek by měl být ne moc tvrdý, aby sebemenší kamínek miminko nevzbudil. Design by neměl hrát příliš velkou roli, protože pro vaše dítě je důležitější funkčnost a komfort. Další důležitou vlastností je cena. Chcete levnější, ale přesto kvalitní kočárek? Není to nemožné. Takovým kočárkem je například Riko naturo ecco.

ženy s kočárkem

Jde o moderní kočárek, který má i autosedačku a sportovní nástavbu. Korba je dost velká, a můžete se těšit z nánožníku i přebalovací tašky. Prohlédněte si kočárek sami, a možná si ho vyberete, protože se snadno ovládá, je lehký, snadno ovladatelný a i jeho design vypadá velmi dobře. Riko kočárky zkrátka umí, a možná v něm budete vozit i vy své miminko.