Moderní technika pro snadnější život

Zná to většina lidí. Vrátíte se domů z práce, kde už na vás čeká dřez plný nádobí, přes okna už není skoro vidět a na police dosedá tlustá vrstva prachu. Převléknete se, a pustíte se do práce. Opět. S pomocí různých vychytávek, a chytrých pomocníků si však můžete úklid zkrátit o dvě třetiny času, který poté využijete na to, co vás doopravdy baví.

čtyři reproduktory

Vysavač na okna

Mytí oken není žádná zábava, a zabere neskutečné množství času. Umýt, setřít, vyleštit. Přitom to jde snáz a rychleji, stačí mít jen to správné náčiní. Pomocí vysavače na okna s mopem, jen okna umyjete, vysajete kapky vody pár tahy, a okna jsou čistá a zářivá. Zabere to ani ne třetinu času, který této práci věnujete obvykle, a asi tak čtvrtinu námahy. Tento pomocník přitom není nijak drahý, seženete ho už za pár set korun, a bude sloužit dlouhé roky. A nejen na okna. S pomocí tohoto chytrého výdobytku snadno umyjete skleněné stoly, zrcadla, nebo obklady v koupelně. 

Robotický vysavač

Dalším skvělým pomocníkem do každé domácnosti je robotický vysavač. Jedná se o malou placku ve tvaru kruhu, která však dovede usnadnit život ve velkém. Robotický vysavač se rychle naučí rozeznávat rozestavění nábytku i místností ve vašem domě, takže může pracovat v době, kdy jste v práci. Jedním tahem vysaje i vytře, a vy se tak vrátíte do čistého domova. Robotický vysavač disponuje inteligentní navigací. Ačkoliv jsou pořizovací náklady vyšší, zvlášť pokud chcete kvalitní vysavač, rozhodně se to vyplatí.

robotický vysavač

Hlasový asistent

Hlasový asistent je skvělý vychytávka, která se hodí především do chytrých domácností. S pomocí tohoto šikovného přístroje může ovládat světla v domě, pouštět hudbu, posílat zprávy, nebo telefonovat. Vše samozřejmě záleží na tom, jaké další vybavení chytré domácnosti máte. 

Chytrá domácnost

Chytrou domácnost si můžete vybudovat sami, a to za pomoci různých přístrojů. Můžete tak pak přes aplikaci ovládat topení v domě tak, abyste měli vždy zatopeno na požadovanou teplotu, kamerami sledovat dění v domě i před ním, zapínat různé přístroje, a mnoho dalšího. Chytrá domácnost vám nejen usnadní čas, ale také vám dopomůže zlepšit váš životní styl.