Viagru můžete nahradit přírodními léky

Když si prostudujete složení Viagry, zjistíte, že hlavní účinnou látkou je chemikálie, vyrobená v laboratorních podmínkách. Jistě, že vykazuje deklarované účinky, ale nejde o přírodní záležitost a můžete počítat s tím, že se právě u vás objeví nežádoucí efekt. Můžete tedy vytloukat, lidově řečeno, „čerta ďáblem“.

pilulky Viagry

Cílem Viagry je zajistit dokonalou erekci k pohlavnímu styku, ale ne vždy to má ten kýžený efekt, protože tento lék nemusí řešit samotnou příčinu, a tou je stres. Díky stresu se zvyšuje v krvi hladina stresových hormonů, tedy zejména kortizolu a adrenalinu, a ty pak blokují přirozené vylučování testosteronu. Testosteron je mužský pohlavní hormon, bez něhož, jak se říká „nejede vlak“.

Když vám schází testosteron, nedaří se udržet erekci v požadované kvalitě, nedaří se ani zlepšit libido (samotnou chuť se milovat), nedaří se tím pádem důkladně uspokojit partnerku, aby dosáhla orgasmu (a někdy i vícečetného), a co pak s takovým vztahem, kde máte vedle sebe překrásnou, něžnou a milující dívku, a váš penis připomíná spíše rozměklý, přezrálý banán?

kořen Ženšenu

Což takhle přírodní Viagra

Viagru můžete nahradit přírodními léky, které vás neohrozí svými vedlejšími efekty, ale zároveň se budou podílet na vyřešení příčiny problému. Jsou to tzv. adaptogeny, mezi něž se řadí např. Ženšen, Rozchodnice růžová, Ashwagandha, Maca peruánská nebo Kotvičník zemní. Jsou to divoce rostoucí bylinky, které v organismu působí tak, že upravují hormonální hladinu do přirozené podoby. Tlumí stresové hormony a navyšují tvorbu testosteronu, takže vám navrátí přirozenou schopnost dosáhnout erekce, orgasmu, uspokojit partnerku i sebe a konečně si začít užívat všech krás, které vám vaše láskyplná bytost vedle vás nabízí. Jestliže dodržíte doporučené dávkování, můžete adaptogeny užívat celoročně, bez přerušení, a hlavně bez jakéhokoli rizika poškození zdraví.