Mít byt je prima

Přáli jste si mít někdy svůj byt nebo dům? A co třeba taková velká zahrada? Ano, to je můj sen, ovšem já si to dovolit jistě nemůžu. Byla jsem totiž okradená. Bohužel je to tak. Naletěla jsem jednomu podvodníkovi, který se vydával za velmi slušného může na internetu. A protože jsem bohužel velmi důvěřivá, tak jsem se nechala nachytat na jeho sladká slova. On mi říkal, že má opravdu velký dům se zahradou. A na to jsem já slyšela. Odjakživa jsem snila, že budu mít velký dům a velkou zahradou, kde budu mít taky velký bazén a dva psy. Vůbec mě nenapadlo, že tohle všechno má i ten muž z internetu. Bohužel mi nedošlo, že to to dělá hlavně kvůli tomu, abych o něm měla ještě větší zájem, než mám nyní. A bohužel jsem na to naletěla.

Mít rodinu je krásné.

Měla jsem na sobě růžové brýle a byla jsem asi taky moc slepá. Bohužel patřím k těm typu ženám, které se velmi rychle zamiluji. A jelikož ten muž měl můj sen, tedy velký dům. Tak jsem tomu věřila. Bohužel jsem ale byla hloupá. Ten muž po mně chtěl dvě stě padesát tisíc korun. A já hloupá mu věřila. On mi řekl, že ty peníze potřebuje na novou střechu a vy si nyní říkáte, že jsem opravdu hloupá.

Každý si přeje vlastní byt.

A já se vám nedivím, to jsem. Teď bohužel jsem mu ty peníze poslala, aby mohl postavit novou střechu na jeho dům a samozřejmě, že jsem ty peníze už nikdy neviděla. A jeho a dům taky ne. Moc jsem se styděla a pak jsem nešla ani na policii. Naštěstí je to už deset let za mnou. Nyní, si dávám velký pozor, komu věřím a komu budu. Nyní mám ale štěstí, že mám docela levný podnájem v krásném domě. Ano, je to dům. Sice je to docela dost peněz, ale mám trošku svého snů splněného. Mám dům, i když není můj. Ale někdy mám v plánu si nějaký dům pořídit, ale aby byl v mém osobním vlastnictví. A víte proč? Protože chci, aby moje děti jednoho dne po mě něco dědily. A myslím že dědit dům je jedno velké štěstí.