Připravte dětem výjimečný zážitek


Chcete dětem připravit něco nečekaného, báječného a naprosto úžasného? Pak pozvěte kouzelníka! Taková zábava totiž bude nejenom legrační, ale také výjimečná. Každý den nevidíte vystoupení kouzelníka, proto si ho děti budou opravdu vážit a bude to pro ně něco tak nečekaného, že každá další oslava se zřejmě neobejde bez dětské žádosti o kouzelníka.
šťastné narozeniny.png
Ø  Dětská oslava narozenin by měla vždy probíhat v plném proudu. Nikdy by neměla přijít na řadu nuda nebo snad nějaké zákazy. Proto je tento den naprosto výjimečný a oslavenec by si ho měl řádně užít.
Kouzlení pro naše malé ratolesti má své výhody i nevýhody. Hned na nich vidíte, jestli se jim to líbí nebo nelíbí. Narovinu vám vždy řeknou, jestli jsou spokojené, nebo co byste měli zlepšit. Ničím se netají a jsou často až moc upřímné, ale to vůbec nevadí, protože já si se všemi hravě poradím. Budou zatajovat dech, budou se chtít naučit alespoň základní triky, budou se bavit a budou jaskotat, a právě to všechno k parádní narozeninové oslavě zkrátka a dobře patří.
dětský dort.jpg

Děti nikdy nic nepředstírají

Jsou nadšené a veselé a nikdy nic nepředstírají. Milují zázraky a věří na pohádky. https://obchod.portal.cz/detska-literatura/pohadky-pro-vsedni-den/ Magie je pro ně úplně jiným světem, ve kterém se může stát cokoliv. Je úžasné pozorovat jejich rozzářená očka, když jim vyrobíte z balonku nějaké zvířátko. Právě modelování zvířátek z balónků je velice populární. Zabaví se s tím jak větší, tak i menší ratolesti.
Ø  Rodiče se mohou dívat a v klidu na chvíli odpočívat. Rozhodně i dospělí si přijdou na své, i když se jedná například jenom o kouzlení pro naše nejmenší ratolesti.
dětské narozeniny.jpg
Vystoupení je vždy jedinečné a velice poutavé. Věnujte kouzlo a uvidíte, jaký zažijí všichni výjimečný zážitek, na který budou ještě dlouho poté velice rádi vzpomínat. Zejména od těch nejmenších o tom uslyšíte zřejmě ještě týdny.  Jistě si oslavenec bude přát, aby za týden měl hned další narozeniny a prožil je stejně krásným a jedinečným zážitkem jako právě v tento úžasný den.

Back to top