Kvalitní osvětlení Vám pomůže

Když jste dostal nabídku vést hotelový bar, to bylo radosti, viďte? Ale pak nastala chvíle, kdy jste musel zabrat, abyste se dostal na cílovou čáru vzhledu svého baru. Nezapomněl jste na led žárovky gu10?building
Co je vlastně cílem hotelového baru?
Když zařizujete hotelový bar, musíte si být vědomi, jaký účel má splňovat. Musí být připraven poskytnout útočiště osamělým jedincům, kteří se cítí, jako ztroskotanci. Nebo splnit pohotově všechna přání rozjařené skupině veselých lidí. Ale také musí nalákat hosty, které procházejíc kolem musí napadnout myšlenka: Co kdybych si něco dal u baru?
Víte, že Vám může pomoci LED žárovka s paticí GU10? Teda ne jedna, samozřejmě! Ale dostatečný počet na to, abyste dokázal osvícením potřebných poliček a samotného barového pultu přilákat dostatečný počet hostů, které bar svými objednávkami uživí.
Vedení hotelu lehce přesvědčíte o svém úmyslu.
Kolik těchto LED žárovek GU10 budete vlastně potřebovat? V samotném prostoru musí být určité přítmí, aby hosté pociťovali soukromí. Plné světlo tomu nepomůže. Ale zacílený tok světla na lahve s alkoholem, nebo na barová místa, kde se nápoje připravují? Tam musí býr světla dostatek. S led žárovkou gu10 toho lehce docílíte!
A vedení hotelu? Tomu dejte požadavek na nové osvětlení s argumenty.
1. Tyto malé reflektory poskytnou dostatek světla k tomu, abyste dokonale viděl na míchání koktejlů.
2. Šikovným nasvícením prostoru za barem nalákají hosty.
3. Provozní náklady snížíte na minimum, protože LED je zkratkou úspor.
4. A životnost led žárovek s paticí gu10 je mnohonásobně vyšší, než ty dosavadní! A to při stejném výkonu!
Nemyslíte, že tyto argumenty vedení hotelu přesvědčí o Vašich úpravách v osvětlení? Věřte, že si bude každý člen vedení hotelu mnout ruce radostí nad tím, jak správně zvolil provozovatele baru. lamp

Back to top