Nečekejte na schválení půjčky dlouhé měsíce!

prasátko, eurové bankovky, mince

Jde to i jinak! Například mít peníze v ruce do pár dní od podpisu smlouvy. Zdá se vám to nemožné? Opak je pravdou, dneska už nemusíte na peníze z hypotéky čekat dlouhé měsíce. Vyřízení je rychlé a velice snadné.Splácet můžete až dlouhých 30 let, takže máte jisté nízké splátky.

Americká hypotéka je opravdu výjimečný produkt, který slibuje a garantuje peníze za nemovitost. Dostanete vyplacenou částku podle odhadní ceny vaší nemovitosti, kterou takto chcete zastavit. Vyplácí se až 70% odhadní ceny domu. Takto získané peníze můžete použít jakýmkoliv účelem, zkrátka je můžete využít, jak budete chtít. Můžete s nimi nakládat podle libosti a to nejenom na přestavby vašeho domov, ale také na koupi čehokoliv, co si přejete. Můžete splatit staré dluhy nebo exekuce. Využijete je podle svých přání a podle vašich představ https://www.hypotekybezregistru.cz/.

peněženka, bankovky, mince

Využijte veškerých výhod, které se Vám naskýtají

1. Nízkými úroky konkuruje bankám. Tento finanční produkt je totiž vhodný pro každého. Úroky jsou od 4 do 7 procent podle solventnosti samozřejmě, ale není problém zajistit výhodnou půjčku i pro lidi, kteří mají problémy s registry a jsou tedy prokazatelnými dlužníky. Budete mít úrok o něco vyšší ale 7% je také velice krásných. Všechno narovinu, takže i jednání je samozřejmě naprosto solventní.
2. Neřeší se žádné registry. Půjčíme i lidem, kteří mají dluhy nebo jsou dlužníky a právě v registrech již zapsáni jsou. Není problém dostat i za těchto podmínek u nás velice výhodnou půjčku.
3. Navíc neprokazujete žádné příjmy. Nikoho nebude zajímat, jestli máte dobré či horší zaměstnání, to nikdo neposuzuje a navíc, nikdo neřeší, jestli vyděláváte minimální mzdu nebo třeba padesát tisíc za měsíc. Žádné příjmy se neprokazují a platí to i v případě, že zaměstnání nemáte. Vůbec to není žádný problém, s námi se můžete jednoduše domluvit a získat peníze touto formou i v případě, že nemáte zaměstnání.

zahrada, kamenná branka

Back to top