Také chcete vypadat dobře?

Možná vám k úplnému štěstí schází jedna jediná věc – pěkná postava. Nic naplat, dnešní doba je postavená na dobrém vzhledu a na kultu krásy, a kdo do tohoto ideálu nezapadá, ten se rázem ocitne na okraji společnosti. A to není nic příjemného. Takže pokud nepsaná pravidla velí, že kdo chce být respektovaný, obdivovaný a úspěšný, ten musí mít pěknou, štíhlou a vypracovanou postavu, tak nezbývá, než se pustit do práce.jahody v misce, krejčovský metr
Pakliže na svém těle zrovna pracovat začínáte, udělali jste krok správným směrem a zbývá vám vytrvat. Mnohem horší je to v případě, kdy se snažíte zhubnout opakovaně a stále se vám to nedaří. Ať už proto, že nejste dostatečně vytrvalí, anebo proto, že vaše snahy opakovaně hatí zákeřný jo-jo efekt.
K tomu, abyste vytrvali, potřebujete vidět dílčí úspěchy.
K tomu, abyste neztroskotali na jo-jo efektu, musíte docílit takového stavu, který vám umožní se tomuto bodu zcela vyhnout.
A v tomto směru vede jen jedna spolehlivá, ověřená cesta, a tou je ketonová dieta.
Ketonová anebo proteinová, či bílkovinná dieta je takový způsob hubnutí, při kterém svému tělu dodáváte ve stravě dostatečný příjem bílkovin, který vám zajistí, že nebude docházet k odbourávání svalové, nýbrž pouze tukové tkáně. A to je v procesu hubnutí naprosto klíčové. Zbavíte se nežádoucích tukových polštářů, a zároveň si zachováte dostatek svalové hmoty pro přechod na běžný jídelníček, takže nebudete mít potíže se spalováním zvýšeného množství kalorií.
Jistě vám nyní vrtá hlavou, jaké je ono dostatečné množství bílkovin, a jak to udělat, abyste si jich zajistili ve své stravě dostatek.zelenina na čtvercovém talíři
Nejjednodušší cestou k cíli je spojit síly se zkušeným výživovým specialistou, který pro vás taková jídla na míru vytvoří a bude vás jimi zásobovat po celou dobu hubnutí. Nebudete se tak muset o nic starat, a vaše nadváha půjde spolehlivě dolů.

Back to top